Dom uźviedzieny ŭ 2019 hodzie pa indyvidualnym prajekcie, u im try ŭzroŭni, dva žyłyja pavierchi z vyšynioj stolaŭ 3,15 mietra, ahulnaja płošča — 452 «kvadraty», žyłaja — 216. Fasady ŭciepleny i atynkavany.

Na pieršym paviersie — haścioŭnia z «ekskluziŭnym dvuchbakovym» droŭnym kaminam i televizaram na 85 calaŭ, kuchnia-stałovaja z premiumnaj niamieckaj bytavoj technikaj Gaggenau, haścioŭnia pakoj, harderobnaja, trenažornaja zała, kładoŭka, haraž na dźvie mašyny. Na druhim paviersie — čatyry pakoi i kabiniet. U dźviuch vialikich spalniach svaje sanvuzły i harderobnyja.

«Usia mebla i dźviery vykanany z naturalnych materyjałaŭ i pa indyvidualnych prajektach. Usia cantechnika vytvorčaści Villeroy&Boch. Padłoha — parkietnaja doška. Usia mebla i dźviery vykanany z naturalnych materyjałaŭ i pa indyvidualnych prajektach», — zapeŭnivajuć u abjavie.

Učastak pad domam — płoščaj 21,5 sotki, z łandšaftnym dyzajnam i aŭtapalivam, jość ačah dla vohnišča, navies dla barbiekiu. Žyllo raźmieščana ŭ vodaachoŭnaj zonie, za 250 mietraŭ ad vadaschovišča Drazdy.

«Dom akružany pryrodaj i pryvatnaj zabudovaj premijalnaha kłasa. Pobač — HZC «Arena-Sici», «SpaRiviera», kinateatr «Silverscreen», mnostva kafe i restaranaŭ, dziciačy sad, škoły, himnazii, vieładarožki, roznyja spartyŭnyja zbudavańni, miedycynskija centry. Da centra horada pa hałoŭnym praśpiekcie horada 5-7 chvilin (na aŭtamabili), pobač z domam znachodzicca prypynak hramadskaha transpartu», — kažuć pradaŭcy.

Pakupnikam dom prapanujecca za 1 młn 950 tysiač dalaraŭ (4,3 tysiačy za kvadratny mietr).

Клас
Панылы сорам
Ха-ха
Ого
Сумна
Абуральна

Chočaš padzialicca važnaj infarmacyjaj ananimna i kanfidencyjna?