«Мы уже наблюдаем своего рода снижение темпов конфликта, — цитирует ее Reuters. — И мы ожидаем, что это, вероятно, будет тем, что мы будем видеть в ближайшие месяцы».

Хейнс также сказала, что и украинские, и российские военные попытаются переоснастить и пополнить запасы для подготовки к контрнаступлению после зимы.

«На самом деле, у нас есть достаточный скептицизм относительно того, будут ли русские на самом деле готовы это сделать, — сказала Хейнс. — Я думаю, что [прогнозы насчет] украинцев в этот период времени более оптимистичны».

По ее мнению, политические цели президента России не изменились, но аналитики американской разведки считают, что он, возможно, захочет сократить свои краткосрочные военные цели на временной основе «с мыслью, что он сможет вернуться к этому вопросу в более позднее время».

Глава разведки считает, что Россия довольно быстро потратила свои военные запасы, что «довольно необычно»: «Они не способны самостоятельно производить то, что тратят на этом этапе».

Клас
Панылы сорам
Ха-ха
Ого
Сумна
Абуральна

Хочешь поделиться важной информацией анонимно и конфиденциально?

0
<> / Ответить
04.12.2022
Amierikancam liepiej viedac`, ci daduc` jany zbroju ukraincam. Tamu i pra tempy vajny im, adpaviedna, viadoma...
0
nieuviazočka / Ответить
04.12.2022
З настанням зими умови на сході України стають сприятливішими для швидших темпів військових операцій у кілька майбутніх тижнів.Про це йдеться у свіжому огляді аналітиків Інституту вивчення війни (ISW). Аналітики з посиланням на російського військового блогера зазначили, що земля вздовж лінії Кремінна-Сватове замерзла, тому українські сили збільшать тиск на російських окупантів.При цьому аналітики навели слова голови Луганської обласної Військової адміністрації Сергія Гайдая, який також заявляв, що погода на лінії фронту від Кремінної до Сватового змінюється і, як він вважає, українські сили незабаром зможуть поліпшити контрнаступальні маневрені дії, оскільки болото повністю замерзне.За оцінками експерта ISW, загальний темп операцій, ймовірно, прискориться в найближчі тижні, оскільки постійні холоди дозволяють землі промерзати по всьому периметру військових дій, особливо на сході України, де операції з обох сторін загрузли в сильному болоті.Експерти Інституту вважають, що ні російські, ні українські військові не припинять наступальні операції взимку - оптимальний час для війни за участю механізованих підрозділів.Прогноз ISW дисонує зі словами директора Національної розвідки США Авріл Хейнс, яка зазначила, що в найближчі місяці продовжиться зниження темпів бойових дій в Україні.Крім того, в огляді аналітики зазначили, що ЗСУ продовжують просування на північний захід від Кремінної. А російські окупанти продовжили наземні атаки навколо Бахмута, в районі Авдіївки-Донецька, а також у західній частині Донецької та східній частині Запорізької областей.
3
Расшыфроука / Ответить
04.12.2022
Труслiвы байдэн хоча знiжэння тэмпау вайны каб не даваць зброю i не раздражняць пуцiна
Чтобы оставить комментарий, пожалуйста, активируйте JavaScript в настройках своего браузера